Intro Video

XII tarptautinis fejerverkų festivalis
Vilniaus fejerija 2020

 

Rugsėjo 19 d.
Vingio parkas

 

Pirkti bilietą

Programa

Programa

Kviečiame į XII tarptautinį fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJA 2020

Fejerverkų profesionalai bendrovė BLIKAS 2020 m. rugsėjo 19 d. vilniečius ir miesto svečius jau XII kartą kviečia į Vingio parke vyksiantį tarptautinį fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJA 2020. Konkursinėje fejerverkų programoje dalyvaus pirotechnikų komandos iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Pagal festivalio taisykles kiekvienos komandos konkursinį muzikinį fejerverką sudaro trys dalys: tai šalies savitumą atspindinti, laisva ir privalomoji programos. Privalomoji fejerverkų programa bus atliekama skambant Liudviko van Bethoveno populiariausių kūrinių ištraukoms. Genialaus kompozitoriaus kūrinių pasirinkimą lėmė tai, kad pasaulis mini jo gimimo 250-ąsias metines.

Festivalio kulminacija – fejerverkų profesionalų BLIKAS įspūdingas ir jaudinantis muzikos, šviesų, lazerių, projekcijų ir fejerverkų šou pagal legendinės grupės „Queen“ populiariausius kūrinius, kuriuos patikrino laikas. Grupė „Queen“ savo veiklą pradėjo prieš 50 metų (1970).  BLIKO programos garso takelio autorius – kompozitorius Audrius Balsys. Lazerines idėjas įgyvendins Julija Kolobovaitė, šviesų dailininkas – Marius Selevičius, programos pirodizaineris – Mindaugas Preikša. Milžinišką darbą kuriant parodomąją programą atlieka visas bendrovės BLIKAS kolektyvas.

Muzikinėje festivalio programoje ypatinga viešnia – Džordana Butkutė su grupe, Skambės gražiausios ir visų mylimos dainos. Iki sutemų linksminsimės su DJ.

21x29 (1)

Vieta: Vilniaus Vingio parko estrada (M. K. Čiurlionio g. 100, Vilnius)
Data: 2020 m. Rugsėjo 19 d. (šeštadienis). Renginio pradžia – 19:30 val.

PRIVALOMA registracija į renginį XII tarptautinis fejerverkų festivalis “Vilniaus fejerija 2020′

Ekstremalios situacijos šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės metu ir remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu įpareigojančių nuo 2020 rugsėjo 1 d. kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizatoriams užtikrinti dalyvių registravimą, visiems fejerverkų festivalio “Vilniaus fejerija 2020“ lankytojams būtina užpildyti registracijos formą, kurią rasite čia: https://bit.ly/33kAXOO

Išankstinė registracija palengvins žiūrovų kontrolę į renginį.

 

Vaikai iki 10 metų įleidžiami nemokamai tik su SUAUGUSIO asmens priežiūra (pateikus vaiko amžių įrodantį dokumentą). Vaikams, turintiems 10 ir daugiau metų, reikalinga įsigyti bilietą.

Prieš renginį bilietų galėsite įsigyti prie įėjimų į Vingio parko estradą!

 

Žiūrovų laukiame nuo 17 val.
PATARIMAS: apsirenkite šilčiau ir ateikite anksčiau, kad išvengtumėte spūsčių.

Užsitikrinkite ryškių emocijų ir pozityvios nuotaikos vakarą, juk fejerverkai tai nepaliekanti abejingų šventė akims ir širdžiai, tai nerealus skrydis į dangų su tūkstančiais šviesų!

Renginio pradžia 19.30 val.

Į renginio teritoriją draudžiama įsinešti: kėdutes, maistą, gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus, atsivesti augintinius.

Bilietai jau prekyboje

Istorija

Istorija
2019 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2019

Vienuoliktą kartą surengtame fejerverkų festivalyje organizatoriai bendrovė BLIKAS vėl stebino naujovėmis. Konkursinėje programoje pirmą kartą dalyvavo komanda iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kuri rungėsi su Senojo žemyno atstovais iš Čekijos ir Portugalijos.

Festivalyje skambėjo visų mėgstamos grupės „Pelenai“ ir Česlovo Gabalio dainos, o vakaro viešniomis tapo televizijos projektų „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja MILĖJA ir „Lietuvos balsas“ finalininkė PAULINA.

Kiekvienos pirotechnikų komandos konkursinį fejerverką sudarė trys dalys: tai šalies savitumą atspindinti, laisva programa ir privalomoji. Pastaroji buvo atliekama skambant ištraukoms iš garsaus miuziklo „Notre Dame de Paris“.

Festivalio konkursinėje programoje pirotechnikų komandos pagal komisijos ir žiūrovų balsavimą pasiskirstė taip:

 • I vieta ir žiūrovų prizas – MAKALU FIREWORKS /Čekijos Respublika/
 • II vieta – GRUPO LUSO PYROTECNIA /Portugalija /
 • III vieta –ARTHUR ROZZI PYROTECHNICS /JAV/

Festivalį užbaigė laukiamiausias BLIKO pasirodymas – muzikos, lazerių, pirotechnikos ir šviesų šventinis šou, kuris 2019 m. pelnė apdovanojimą Monako fejerverkų festivalyje.

2018 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2018

Dešimtajame, jubiliejiniame fejerverkų festivalyje netrūko staigmenų. Festivalis atidarytas ypatingai – pasitelkus pirotechnikos efektus ir fejerverkus, matomus dar iki sutemų. Varžėsi net keturios pirotechnikų komandos – 2014-2017 m. fejerijų nugalėtojos. Muzikiniuose intarpuose pasirodė grupė BIPLAN, televizinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja MONIKA MARIJA ir specialiai iš Anglijos atvykusi lietuvių kilmės dainininkė KLAUDIA.

Kiekvienos pirotechnikų komandos konkursinį fejerverką, kaip ir kasmet, sudarė trys dalys: viena jų – privalomoji programa – šįkart fragmentai iš kultinės roko operos „Jesus Christ Superstar“. Komisijos ir žiūrovų balsavimo rezultatai:

 • I vieta ir žiūrovų prizas – LIUYANG JINSHENG FIREWORKS /Kinija/
 • II vieta –PYRO 2000 /Anglija/
 • III vieta – STEFFES – OLLIG FEUERWERK /Vokietija/
 • IV vieta – T&T FIREWORKS /Belgija/

Vakaro kulminacija tapo festivalio organizatorių bendrovės BLIKO, žyminčios veiklos 25-metį, parodomoji lazerių, ugnies, šviesų ir fejerverkų programa.

2017 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2017

Devintąjį kartą fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA žiūrovus pasitiko su naujovėmis ir staigmenomis! Festivalis prasidėjo netikėtu atidarymu – fejerverkais, pirotechnikos efektais, ryškiaspalviais dūmais bei ugnimi, matomais šviesiame danguje.

Festivalio konkursinėje programoje dalyvavo trys pirotechnikų komandos, kurios pagal teisėjų ir žiūrovų balsavimą pasiskirstė taip:

 • I vieta – STEFFES – OLLIG FEUERWERK /Vokietija/
 • II vieta – SUOMEN PYROTEKNIIKKA /Suomija/
 • III vieta – SHOW-DESIGN FIREWORKS /Kazachstanas/

 Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarė trys dalys: privalomoji programa, fejerverkas pagal šalies nacionalinį savitumą atspindinčią muziką ir laisvoji programa. Privalomajai programai pasirinkti fragmentai iš populiariausių Piotro Čaikovskio kūrinių.

Vakaro programą tradiciškai papuošė nepakartojamas BLIKO parodomasis lazerių ir fejerverkų šou pagal muziką iš populiariausių kino filmų.

Festivalio metu muzikiniuose intarpuose pasirodė ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS, GIN‘GAS ir NEDA.

2016 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2016

Aštuntąjį kartą fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA žiūrovus užliejo įspūdingomis ugnies spalvomis ir raštais.
Šiais metais festivalio konkursinėje programoje dalyvavo trys pirotechnikų komandos ir jų vietos po vertinimų pasiskirstė taip:

 • I vieta – PYRO 2000 /Anglija/
 • II vieta – MILLE ET ETOILES /Prancūzija/
 • III vieta – ILBJERG FYRVÆRKERI FABRIK /Danija/

Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarė trys dalys:

Pirmoji – komandos kūrė fejerverką pagal tą pačią muziką. Šiam festivaliui pasirinkti fragmentai iš Fredžio Merkurio ir grupės „Queen“ kūrybos. Skambėjo „We are the champions“ ir kiti superhitai. Tokį pasirinkimą lėmė keli sutapimai: olimpiniai metai ir sukaktis – rugsėjo 5 d. F. Merkuriui būtų sukakę 70 metų.
Antroji – fejerverkas pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą.
Trečioji – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą kūrinį.

Vakarą tradiciškai vainikavo Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomasis lazerių ir fejerverkų šou. Jis pakvietė į kelionę per šimtmečius, kur pagal įvairių epochų muziką danguje įsižiebė margaspalviai paveikslai, šviesos ir salvių kompozicijos, susipinančios į kvapą gniaužiantį spektaklį.

Muzikiniuose intarpuose pasirodė žiūrovų pamėgtos grupės – SKAMP, NAKTINĖS PERSONOS.

2015 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2015

Septintąjį kartą į vienintelį Lietuvoje fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJĄ žiūrovai rinkosi pasiklausyti grupių „Čilinam“, „Lemon Joy“ bei „Poliarizuoti stiklai“ ir pasigrožėti įspūdingomis fejerverkų spalvomis ir raštais. Festivalio konkursinėje programoje dalyvavo patyrusios pirotechnikų komandos, garsios ne tik savo šalyje bet ir pasaulyje, ir vietos pagal teisėjų ir žiūrovų balsavimą pasiskirstė taip:

 • I vieta – LIUYANG JINSHENG FIREWORKS /Kinija/
 • II vieta – ARNIKA /Estija/
 • III vieta – FEURWERKE JOST /Austrija/

2014 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2014 

Šeštąjį kartą prasidėjo fejerverkų festivalis – VILNIAUS FEJERIJA su šalies popmuzikos grandu Gyčio Paškevičio ir grupės „Crazy Crow“ koncertu. Festivalio konkursinėje programoje dalyvavo patyrusios pirotechnikų komandos, ir jų vietos pasiskirstė taip:

 • I vieta – T&T FIREWORKS /Belgija/
 • II vieta – OHNOSTROJE MINERGIS /Čekija/
 • III vieta – ENIGMA FIREWORKS /Bulgarija/

Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarė trys dalys:

Pirma – komandos atliko fejerverką pagal žymiausio visų laikų šlagerio „Švieski man vėl“ fragmentą.
Antra – kiekviena komanda parodė fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą.
Trečia – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą muziką.

Vakarą vainikavo Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų profesionalų įmonės BLIKAS parodomoji programa, kuriame persipynė lazeriai su fejerverkais.

2013 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2013

Penktasis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJRIJA sutapo su  pirotechnikos profesionalų BLIKAS 20-mečiu, ta proga žiūrovams buvo pristatyti ne 3, kaip įprasta, o net 4 komandų konkursiniai pasirodymai.
Konkursinėje programoje dalyvavo geriausi iš geriausių – praėjusių keturių fejerijų nugalėtojai, jie tarpusavyje kovojo dėl nugalėtojo titulo.

Susumavus taškus paaiškėjo nugalėtojai:

 • I vieta – GROM ZBIG /Lenkija/
 • II vieta – SVETKU AGENTŪRA /Latvija/
 • III vieta – S-PIRO /Lenkija/
 • IV  vieta – MIRNOVEC /Kroatija/

Įspūdingus jubiliejinio fejerverkų festivalio prizus iš stiklo, metalo ir gintaro sukūrė garsus stiklo menininkas Remigijus Kriukas. Tai – masyvios gintaro atspalvio lieto stiklo formos puoštos fejerverkus menančiais ornamentais. „Grand Prix“ išsiskyrė dydžiu ir natūralaus gintaro akcentais.

Kiekvienos pirotechnikų komandos muzikinį fejerverką sudarė trys dalys:
Pirmojoje dalyje komandos fejerverkas pagal tą pačią muziką – Gioachino Rossini operos „Vilhelmas Telis“ uvertiūros fragmentą. Ši rungtis žiūrovams parodė kaip fejerverkų meistrai interpretuoja skambant tai pačiai muzikai.
Antrojoje – kiekviena komanda parodė fejerverką pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą.
Trečiojoje – fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą muziką.

Vakarą vainikavo renginio organizatoriaus pirotechnikos profesionalų įmonės BLIKAS fejerverkas.
Iki sutemų linksmino grupė BIPLAN.

Festivalį sveikino estrados legenda STASYS POVILAITIS.

2012 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2012 

Ketvirtajame tarptautiniame fejerverkų festivalyje VILNIAUS FEJERIJA dėl nugalėtojo vardo vėl varžėsi trys profesionalios pirotechnikų komandos ir po žiūrovų ir komisijos vertinimų pasiskirstė:

 • I vieta – S-PIRO /Lenkija/
 • II vieta – ПИРОТЕХНИЧЕСКИЕ ДВОРЫ ПЕТЕРГОФА /Rusija/
 • III vieta – SUOMEN ILOTULITUS OY /Suomija/

Vakarą vėl užbaigė fejerverkų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas.

Kiekvienos pirotechnikų komandos pasirodymą sudarė 3 dalys:
Pirma – improvizacija pagal Johann Strauss II TRITSCH-TRATSCH-POLKA, naudoti tik baltos, raudonos ir mėlynos spalvos pirotechnikos efektai.
Antra – fejerverkas pagal muzikinį kūrinį, atspindintį šalies nacionalinį savitumą.
Trečia – laisvoji programa.

Festivalio vakaro programoje gyvai žiūrovams koncertavo legendinė grupė „ANTIS“.

2011 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2011 

Trečiajame tarptautiniame fejerverkų festivalyje VILNIAUS FEJERIJA dėl nugalėtojo vardo varžėsi trys profesionalių pirotechnikų komandos ir susumavus rezultatus pasiskirstė taip:

 • I vieta – MIRNOVEC /Kroatija/
 • II vieta – DIDZHER EFFECTS /Ukraina/
 • III vieta – APELFEUERWER /Vokietija/

Tradiciškai vakarą vainikavo Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas.

Pirotechnikų komandų pasirodymą sudarė trys dalys:
Pirmoji – improvizacija pagal tą pačią muziką – Georges Bizet operos „Carmen“ uvertiūrą, naudojami tik geltonos ir mėlynos spalvos pirotechnikos efektai.
Antroji – kiekvienas konkurso dalyvis parodė fejerverką pagal muzikinį kūrinį, atspindintį šalies nacionalinį savitumą.
Trečioji – laisvoji programa.

Festivalio vakaro programoje, belaukiant sutemų, vyko gyvo garso koncertas: „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“.

2010 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2010 

Antrajame tarptautiniame fejerverkų festivalyje VILNIAUS FEJERIJA dėl nugalėtojo vardo varžėsi trys profesionalios pirotechnikų komandos. Susumavus rezultatus:

 • I vieta – GROM ZBIG /Lenkija/
 • II vieta – MAGIC FIREWORKS /Prancūzija/
 • III vieta – ORION – ART /Rusija/

Vakarą ir vėl vainikavo Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas.

Kiekvienos pirotechnikų komandos 8 min. trukmės fejerverkų programa, buvo sudaryta iš trijų dalių:
Pirmoji – pagal garsųjį CAN, CAN (aranž. Vanessa Mae), naudojamos tik baltos, raudonos ir mėlynos spalvos pirotechnikos efektai.
Antroji – kiekvienas konkurso dalyvis parodė fejerverką pagal muzikinį kūrinį, atspindintį šalies nacionalinį savitumą.
Trečioji – laisvoji programa.

Festivalio vakaro programoje, belaukiant sutemų, vyko gyvo garso koncertai: Erica Jennings + SKAMP, Aistė Smilgevičiūtė + SKYLĖ.

2009 metai

VILNIAUS FEJERIJA 2009 

Pirmą kartą Vingio parke startuoja tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA. Pasirodo trys pirotechnikų komandos su konkursine trijų dalių programa. Nugalėtoją rinko žiūrovai ir vertinimo komisija, kurią sudarė žinomi visuomenės ir meno veikėjai bei pirotechnikos specialistai. Susumavus rezultatus:

 • I vieta – SVETKU AGENTŪRA /Latvija/
 • II vieta – ARNIKA /Estija/
 • III vieta – KALVIN /Baltarusija/

Vakarą vainikavo Lietuvos pirotechnikos ir fejerverkų įmonės BLIKAS parodomasis fejerverkas.

Visų pirotechnikos komandų fejerverkų pasirodymus sudarė trys dalys:
Pirmoji dalis – visos komandos kūrė fejerverką pagal vienodą muziką (ištrauka ir Maurice‘o Ravelio „Bolero“) ir naudojo tik geltonos ir mėlynos spalvos pirotechnikos efektus. Ši rungtis parodė žiūrovams, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja vienodomis sąlygomis.
Antroji dalis – kiekviena komanda atliko fejerverką pagal Michaelo Jacksono dainą ar kelių dainų miksą.
Trečioji dalis – dalyviai parodė fejerverkų programą pagal laisvai pasirinktą muziką.

Festivalis prasidėjo didžiuoju Marijaus Mikutavičiaus gyvo garso koncertu. Taip pat dalyvavo fakyrų studija „Ugnies ratas” ir „Lazerinės idėjos”, atlikusių lazerių šviesų efektus.

bg image

Nuotraukos

Nuotraukos

 

« 2 6 »

bg image

Video

Video

VILNIAUS FEJERIJA 2018|Aftermovie

VILNIAUS FEJERIJA 2018. BLIKO parodomasis lazerių ir fejerverkų šou

VILNIAUS FEJERIJA 2018. Jinsheng Fireworks, Kinija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2018. Pyro 2000, Anglija. II vieta.

VILNIAUS FEJERIJA 2018. Steffes-Ollig Feuerwerk, Vokietija. III vieta.

VILNIAUS FEJERIJA 2018. T&T Fireworks, Belgija. IV vieta.

VILNIAUS FEJERIJA 2016. PYRO 2000, Anglija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2016. Ilbjerg Fyrværkerifabrik, Danija. III vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2015. Parodomasis BLIKO šou, Lietuva

VILNIAUS FEJERIJA 2015. JINSHENG FIREWORKS, Kinija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2015. ARNIKA, Estija. II vieta.

VILNIAUS FEJERIJA 2015. FEUERWERKE JOST, Austrija. III vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2014. T&T FIREWORKS, Belgija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2014. OHNOSTROJE MINERGIS, Čekija. II vieta.

VILNIAUS FEJERIJA 2014. ENIGMA FIREWORKS, Bulgarija. III vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2013. BLIKAS. Filmas

VILNIAUS FEJERIJA 2013. Parodomasis BLIKO šou, Lietuva

VILNIAUS FEJERIJA 2013. GROM ZBIG, Lenkija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2013. SVETKU AGENTURA, Latvija. II vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2013. S-PIRO, Lenkija. III vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2013. MIRNOVEC, Kroatija. IV vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2012. Parodomasis BLIKO šou, Lietuva

VILNIAUS FEJERIJA 2012. S-PIRO, Lenkija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2012. PETERGOF, Rusija. II vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2012. SUOMEN ILOTULITUS OY, Suomija. III vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2011. Parodomasis BLIKO šou, Lietuva

VILNIAUS FEJERIJA 2011. MIRNOVEC, Kroatija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2011. DIDZHER EFFECTS, Ukraina. II vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2011. APELFEUERWER, Vokietija. III vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2009. Parodomasis BLIKO šou, Lietuva.

VILNIAUS FEJERIJA 2009. SVETKU AGENTURA, Latvija. I vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2009. ARNIKA, Estija. II vieta

VILNIAUS FEJERIJA 2009. KALVIN, Baltarusija. III vieta

Kainos

Bilietų kainos

 

Amfiteatras sektorius A/E

30 Eur

Amfiteatras sektorius B/D

35 - 40 Eur

Amfiteatras sektorius C

37 Eur

Apps

Balsuokite už dalyvius telefonu!

iOS
Fejerija_ios
Android
Fejerija_android

Team ex2

Dalyviai

 

XII tarptautinio fejerverkų festivalio VILNIAUS FEJERIJA konkursinės programos dalyviai:

Estija, Viljandis/ARNIKA/

Beveik tris dešimtmečius pirotechnikos įmonės ARNIKA kuriami fejerverkai puošia pagrindinius Estijos sporto ir meno renginius. Arnikos meistrų pirotechnikos pasirodymai pasižymi taikliai parinkta muzika, subtilia režisūra, kerinčiu įspūdingumu ir visa tai – nepakartojami ugnies spektakliai danguje.

arnika_logo_web

 

Latvija, Riga/UGUNSMEISTARS/

Viena iš pirmaujančių įmonių Latvijoje, teikianti profesionalias pirotechnikos paslaugas nuo 2003 metų. Modernių ir drąsių sprendimų nebijanti komanda, kurios pasirodymai visada skirtingi, pirotechnikos meną atskleidžiantys per chaoso ir tvarkos balansą.

cc38412137e018cda60119bd4d58417c

Lenkija, Zeliona Gura/FENIX/

Jau 25 metus Lenkijos ir Europos rinkoje dominuojanti įmonė, kurios pirotechnikų komanda dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose. Unikalūs, iki smulkiausių detalių parengti  fejerverkų pasirodymai kuriami didžiausiam žiūrovų džiaugsmui. FENIX deda daug pastangų pirotechnikos meno vystymui – nuolat naujina techniką ir pirotechnikos gaminius, ieško vis naujų meninių fejerverkų pateikimo sprendimų.

logo

  

Logotipai

Bilietus platina

Bilietailt

Renginio organizatorius

Blikas

 

Kontaktai

Susisiekite

su mumis

Gytis Lagunavičius
Mob. tel.: +370 699 94682
E-mail.: info@fejerija.lt

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų žinutė

Programa

Programa

Kviečiame į XII tarptautinį fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJA 2020

Fejerverkų profesionalai bendrovė BLIKAS 2020 m. rugsėjo 19 d. vilniečius ir miesto svečius jau XII kartą kviečia į Vingio parke vyksiantį tarptautinį fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJA 2020. Konkursinėje fejerverkų programoje dalyvaus pirotechnikų komandos iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Pagal festivalio taisykles kiekvienos komandos konkursinį muzikinį fejerverką sudaro trys dalys: tai šalies savitumą atspindinti, laisva ir privalomoji programos. Privalomoji fejerverkų programa bus atliekama skambant Liudviko van Bethoveno populiariausių kūrinių ištraukoms. Genialaus kompozitoriaus kūrinių pasirinkimą lėmė tai, kad pasaulis mini jo gimimo 250-ąsias metines.

Festivalio kulminacija – fejerverkų profesionalų BLIKAS įspūdingas ir jaudinantis muzikos, šviesų, lazerių, projekcijų ir fejerverkų šou pagal legendinės grupės „Queen“ populiariausius kūrinius, kuriuos patikrino laikas. Grupė „Queen“ savo veiklą pradėjo prieš 50 metų (1970).  BLIKO programos garso takelio autorius – kompozitorius Audrius Balsys. Lazerines idėjas įgyvendins Julija Kolobovaitė, šviesų dailininkas – Marius Selevičius, programos pirodizaineris – Mindaugas Preikša. Milžinišką darbą kuriant parodomąją programą atlieka visas bendrovės BLIKAS kolektyvas.

Muzikinėje festivalio programoje ypatinga viešnia – Džordana Butkutė su grupe, Skambės gražiausios ir visų mylimos dainos. Iki sutemų linksminsimės su DJ.

21x29 (1)

Vieta: Vilniaus Vingio parko estrada (M. K. Čiurlionio g. 100, Vilnius)
Data: 2020 m. Rugsėjo 19 d. (šeštadienis). Renginio pradžia – 19:30 val.

PRIVALOMA registracija į renginį XII tarptautinis fejerverkų festivalis “Vilniaus fejerija 2020′

Ekstremalios situacijos šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės metu ir remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu įpareigojančių nuo 2020 rugsėjo 1 d. kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų organizatoriams užtikrinti dalyvių registravimą, visiems fejerverkų festivalio “Vilniaus fejerija 2020“ lankytojams būtina užpildyti registracijos formą, kurią rasite čia: https://bit.ly/33kAXOO

Išankstinė registracija palengvins žiūrovų kontrolę į renginį.

 

Vaikai iki 10 metų įleidžiami nemokamai tik su SUAUGUSIO asmens priežiūra (pateikus vaiko amžių įrodantį dokumentą). Vaikams, turintiems 10 ir daugiau metų, reikalinga įsigyti bilietą.

Prieš renginį bilietų galėsite įsigyti prie įėjimų į Vingio parko estradą!

 

Žiūrovų laukiame nuo 17 val.
PATARIMAS: apsirenkite šilčiau ir ateikite anksčiau, kad išvengtumėte spūsčių.

Užsitikrinkite ryškių emocijų ir pozityvios nuotaikos vakarą, juk fejerverkai tai nepaliekanti abejingų šventė akims ir širdžiai, tai nerealus skrydis į dangų su tūkstančiais šviesų!

Renginio pradžia 19.30 val.

Į renginio teritoriją draudžiama įsinešti: kėdutes, maistą, gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus, atsivesti augintinius.

Bilietai jau prekyboje